Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
Díky svému designu a barvám jsou mezi výrobci jednostranných laminátorů, distributory a tiskaři  celého  světa  laminátory  FOLIANT  známy  jako :
Ž L U T É   S T R O J E
Po 10. Prosinec 2018
RegistraceÚvodní Oboustranná laminace
Oboustranná laminace Tisk Email

Pro oboustranou laminaci malých nákladů lze použít jednostranný laminátor a archy laminovat dvojím průjezdem. Při potřebě větších objemů je ale vhodnější laminovat obě strany archu najednou a šetřit tak čas. Pro oboustranou aplikaci nabízíme řešení ve formátu B3+ a B2+:

FOLIANT Mercury 400 NG 4x4

Plně automatická laminovačka formátu B3+ s nakládací hlavou Heidelberg. Díky koncepci dvou laminovacích jednotek pro každou stranu archu zvlášť není tento stroj nijak limitován při oboustranné laminaci. Rychlost je tak 25 m/min v obou režimech laminace. Vhodný pro časté zakázky oboustranné laminace.

FOLIANT Mercury 530 NG 4x4

Plně automatická laminovačka formátu B2+ s nakládací hlavou Heidelberg. Díky koncepci dvou laminovacích jednotek pro každou stranu archu zvlášť není tento stroj nijak limitován při oboustranné laminaci. Rychlost je tak 25 m/min v obou režimech laminace. Vhodný pro časté zakázky oboustranné laminace.

FOLIANT Taurus 530 NG 4x4

Plně automatická laminovačka formátu B2+ s nakládací hlavou Foliant. Díky koncepci dvou laminovacích jednotek pro každou stranu archu zvlášť není tento stroj nijak limitován při oboustranné laminaci. Rychlost je tak 35 m/min v obou režimech laminace.

 

© FOLIANT EU s.r.o., Štefánikova 1347/III, CZ 293 01 Mladá Boleslav, Czech Republic, společnost je registrována u Krajského obchodního soudu se sídlem v Praze, oddíl C, vložka 56662. IČO: 25634569, DIČ: CZ25634569 | webmaker spojenec.eu